Product Details

Filtermach Su Arıtma EAC-HM-ECO

Orijinal fiyat: ₺7.500,00.Şu andaki fiyat: ₺5.500,00.

Filtermach sürdürülebilir, çevreye duyarlı, insan sağlığına katkı sağlayacak su arıtma cihazları üretir.

Stok kodu: eac-hm-eco Kategoriler:

Açıklama

Filtermach Su Arıtma EAC-HM-ECO

Son Teknoloji Reverse Osmosis ile Her zaman Taze Su

Şebeke suyunu temiz, sağlıklı ve lezzetli içme suyu haline getirebilmek için en iyi ve en etkili yöntem Ters Osmoz (reverse osmosis)’dur. Ters Ozmos filtrenin gözenekleri, sadece su moleküllerinin geçebileceği kadar küçüktür. Bu sayede sudaki tüm zararlı kimyasallar, bakteriler, parazitler, virüsler temizlenir. Su Arıtma Cihazı, reverse osmos teknolojisi ile temiz, mineral değeri yüksek, sağlıklı suyu, evlerin mutfaklarından içime ya da kullanıma hazır olarak kolayca ulaştırır.

İçerisinde yer alan sediment filtre, granül aktif karbon filtre, blok karbon filtre ile şebeke suyunu çamur, tortu, pas, kum, toz ve kötü kokudan arındırır.

Membran Filtre sayesinde suyu içilebilir temiz su ve atık su olarak ikiye ayrılır.

Tatlandırıcı mineral filtre sayesinde de temiz suya musluktan akmadan önce mineral takviyesi yaparak suyu zenginleştirir. pH oranını düzenleyerek, tadını düzenler.

Her Aşamada Kalite ve Hijyen
Filtermach Su Arıtma Cihazı’nın uzun ömürlü olması, şık tasarımı ve kolay kullanımının dışında kullanılan tüm parçalar kaliteli, dayanıklı ve hijyenik malzemelerden üretilmiştir. Ürünün kalitesi kullanıcı sağlığı için son derece önem taşır. Filtermach Su Arıtma Cihazı ile şebeke suyunun sağlıklı, içilebilir suya dönüştürülmesi 5 farklı filtreleme sisteminden geçerek sağlanır.

Sediment Ön Filtre, kaba kirleri toplar.

Granül Aktif Karbon Filtre, klor ve diğer gazları tutar, suya berraklık verir.

Blok Karbon Filtre, GAC filtreye ilave ikinci bir karbon filtredir. Gelen suyu membrana girecek hale getirir. En ince partikülleri tutar.

Membran, ters osmoz (reverse osmosis) sisteminin kalbidir. Su molekülleri hariç su içindeki tüm olumsuz unsurları ayrıştırır.

Son Karbon Filtre, suya lezzet verir, tankta oluşabilecek kokuyu alır.

13 Yıldır Sağlıklı Su Arıtıyoruz
Filtermach sürdürülebilir, çevreye duyarlı, insan sağlığına katkı sağlayacak su arıtma cihazları üretir. Filtermach Home Series su arıtma cihazı kullanarak, daha az plastik şişe, damacana kullanılmasına ya da daha fazla plastik madde üretilmesinin önüne geçilir. Çevre temizliğine katkı sağlar.