Sektörel Çözümler

Şantiye ve İnşaat Su Arıtma Sistemleri

şantiye ve inşaat su arıtma sistemleri

Şantiye veya inşaat bölgelerin de kullanılan Su Arıtma Sistemleri şehir şebeke su sisteminden uzak olan noktalarda sizlere içme, kullanma ve üretiminiz için gerekli temiz ve şartlandırılmış suyu çevrenizdeki tuzlu veya tatlı doğal kuyu suyu kaynaklarından temin etmenizi sağlar.

Filtermach mühendislik ve proje ekibi müşterilerimizin sahip olduğu koşullarda su temini sağlayan en uygun mobil su arıtma sistemleridir.

Mobil su arıtma sistemlerimiz çeşitli kapasitelerde ve üretime hazır olarak hizmetinize sunulur. Konteyner tipi su arıtma sistemleri iç çidarları uygun kalınlıkta ısı yalıtım malzemeleri ile kaplanarak her koşula uyum sağlar.

Filtermach konteyner tipi arıtma sistemlerinde opsiyonel olarak müşteri ihtiyacına bağlı jeneratör ve sistem besleme pompası eklenir böylece sistem kendi enerjisini üretecek durumda olur. Ayrıca sistemler mobil olmasının verdiği avantajla ihtiyaç duyduğunuz alanda konumlandırılabilir.

Mobil su arıtma sistemleri ile özellikle bir tesisin ilk kurulum ve yapım aşamasındaki acil ihtiyaç durumlarında henüz tesislerin kalıcı su arıtma sistemleri mevcut değilken veya dönemsel su ihtiyaçları fazla olan işletmeler, şantiyeler, fabrikalar, askeri üsler, kampüsler, lojmanlar, siteler gibi alanlarda içme suyu, kullanma ve üretimi için gerekli temiz ve şartlandırılmış suyu rahatlıkla sağlanabilmektedir.