Sektörel Çözümler

Kafe Restoran ve Mutfak İçin Su Arıtma

kafe restoran mutfak su arıtma sistemleri

Kafe Restoran Mutfak Uygulamaları

SICAK İÇECEK FİLTRASYON SİSTEMLERİ

Makineler de üretilen her türlü çay, kahve, sıcak su, süt, espresso ve diğer ürünlerin daha kaliteli tüketilebilmesi için kullanım alanlarının oldukça geniş bir şekilde sunulduğu Sıcak İçecek Filtasyon Sistemleri sayesinde, daima en iyi korumayı ve kullanımı sağlayabilirsiniz.

Filtermach filtre sistemleri, kahve aromasını %100 hissettirmek için, mineralleri bünyesinde tutan, ancak makinelerdeki kireç ve korozyon oluşumunu engelleyen sistemlerdir. Suda bulunabilecek kötü tat, koku, zararlı bakteri ve kistlerin giderilmesini sağlayarak, düşük sertlikte, nötr pH değerinde su üretir. İşletmenizde müşteri memnuniyeti ve karlılık sağlar.

Doğru kullanım sonucunda makinelerinizin her zamankinden daha uzun süreli kullanımını, bakteri, kireç, kir, pas ve klor etkilerinden arındırılacak eşsiz bir yapıya ulaşmasını sağlayabileceğiniz gibi; hem makinelerinizin ciddi oranda uzun süre kullanıma dayanıklı ve problem yaratmayacak hale gelmesini sağlayıp; hem de en lezzetli suya ulaşma şansını elde edebilirsiniz.

Her makineye uyumlu olarak üretilen ve suyun esas geldiği noktaya yerleştirebileceğiniz, sürekli kullanabilirsiniz. Özellikle kafe ve restoran işletmelerine sahip olanların, yoğun şekilde sıcak içecek servisi yapan işletmelerin tercih edebileceği bu Sıcak İçecek Filtrasyon Sistemleri sayesinde maliyetinizi düşürüp, ürün kalitenizde direkt olarak artış sağlayabilirsiniz.

SOĞUK İÇECEK FİLTRASYON SİSTEMLERİ

İnsanların kafe ve restoranlara olan ilgisinin ve kullanımlarının artması sonucunda, pratiklikte hayatımızda her zaman önemli bir yer tutmaya devam etmektedir. Sıcak ve soğuk içeceklerin her zaman yeterli seviyede ve hızlı hazırlanmasını sağlayan en önemli makinelerin kullanımlarını sağlamak için, farklı imkanlar gerekmektedir.

Soğuk içecek hazırlamak için gerekli olan buz makineleri ve direkt olarak soğuk içecekler için üretilen farklı makinelerde kullanımı mümkün olan Soğuk İçecek Filtrasyon Sistemleri sayesinde, her zaman makinelerinizin arıza vermeden, doğru zamanda doğru işlevlere sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Farklı bir deneyim yaşamak, her zaman ürettiğiniz içeceklerin ve kullandığınız buzların farklı kokulara sahip olmasını engelleyecek, makinenizi bozabilecek olan tortu ve kireçten arındırılmasını sağlayacak eşsiz bir yapıyla sunulmaktadır.

Özel olarak kist önleyici karbon fiber malzemeden ve uzun süreli kullanım anti-bakteriyel özelliğiyle kesinlikle bakteri barındırmayacak olan bu filtrasyon sistemleriyle birlikte, sizlerde doğru deneyimleri elde edebilirsiniz. Ürün kalitenizi artırmak ve sürekli kullanımda makinelerinizi zararlardan korumak için kesinlikle tercih edebileceğiniz farklı bir deneyim için, sizlerde ihtiyaçlarınıza oranla sipariş verebilirsiniz.

BUZ MAKİNESİ FİLTRASYON SİSTEMLERİ

Buzun %100’ü sudur ve buz makinelerinizde kullanılacak Filtermach sistemleri ile bulanık buz küpleri olmasına neden olan kirleticiler engellenecektir. Bu sayede buz küpleri şeffaf ve iyi kalitede olacak, buz makineleri ise daha az bakım ihtiyacı gerektirecektir