İzmir Evsel ve Endüstriyel Su Arıtım Çözümleri

Tezgah Altı Su Arıtma

Ters Ozmoz Sistemleri en çok içme suyunu arıtmak için kullanılır. Bunu, gelişmiş renkler, daha iyi tat ve suyun iyileştirilmiş özellikleri ile sonuçlanacak şekilde tuzları ve diğer safsızlıkları gidererek yapar. Ters Osmoz sistemleri, 3 ila 5 filtre kartuşu kombinasyonuna sahip geleneksel kartuşlar ve çapraz akış membranlarının bir karışımını kullanır. Ters Osmoz (RO) yarı geçirgen bir zar kullanır. Bu yarı geçirgen membran, saflaştırılmış akışkanın membrandan geçmesine izin verir. Bunu yaptığı gibi, kalan kirleticileri reddediyor. Çapraz akış olarak bilinen bir teknoloji kullanır.

Çapraz akış, membranın sürekli olarak kendini temizlemesini sağlar. Akışkan membrandan geçerken, bir kısmı akış yönünde devam eder. Bu, reddedilen ve istenmeyen parçacıkların zardan uzağa itilmesine neden olur. RO, sıvıyı membrandan geçirmek için güçlü bir itici güç gerektirir. Çoğu ters osmoz sistemi, suyu yüksek basınçta filtre kartuşları ve membranlarda çok küçük gözenek boyutlarına zorlamak için bir destek pompası gerektirir. Bu, yalnızca saf içme suyu elde etmenizi sağlar.

Ters Ozmoz sistemleri suyu, çözünmüş mineraller ve alüminyum, arsenik, baryum, klorür, krom, bakır, florür, magnezyum, demir, kurşun, manganez, cıva, nitrat, selenyum, gümüş, sülfat ve çinko gibi metallerle başarıyla arıtır.

Asbest, etkili tat, renk ve koku üreten kimyasallar, partiküller, toplam çözünmüş katılar, bulanıklık ve radyum ile etkilidir. Uygun aktif karbon ön filtrelemesi kullanıldığında (genellikle çoğu RO sistemiyle birlikte verilir), benzen, MTBE, trikloretilen, trihalometanlar ve radon gibi uçucu kirleticiler için ilave işlem de sağlanabilir.

Filtermach Tezgah Altı Su Arıtma (Made In USA)

tezgah altı su arıtma

Filtermach 6 aşamalı Reverse osmosis eac-hm-uv75p içme suyu sistemi, Düşük Basınçlı Besleme, yüksek kullanımlı ve özel kurulumlar için tasarlanmış günlük 280 litre arıtım kapasiteli bir sistemdir.

Filtermach 6 aşamalı Reverse osmosis eac-hm-uv75p, basıncı 0 PSI’dan 65 PSI’a yükseltmek için bir Booster Pump (Silent) ile donatılmıştır. Ayrıca, akış hızını büyük oranda artıracak isteğe bağlı yüksek akışlı dağıtım pompası ile donatılabilir. Filtermach ™ EAC-HM-UV75P’de bir TFC membranı bulunur ve ultraviyole ile sunulmaktadır.

Suyunuz kuyudan geliyorsa, EAC-HM-UV75P sizin için ideal bir sistemdir.

Standart özellikler:
Tamamı NSF sertifikalı donanım.
10 “Tortu Ön Filtresi 5 M. Polipropilen.
10 “KDF-GAC Ön Filtre Kartuşu.
10 “Karbon Blok Ön Filtresi.
10 “UV filtresi.
TFC Membran.
In-Line GAC Post-Filtre.
Küresel Vana ile Basınç Tankı.
Standard Long Reach SS Kurşunsuz Batarya.
Renk Kodlu Hortumlar.
Besleme Su Valfi ve Tahliye Vanası.
Ağır Hizmet Tipi, Dahili Çek Valf.
Mevcut 120V / 60Hz ve 220V / 50Hz.

evsel su arıtma

Filtermach 5 aşamalı Reverse osmosis eac-hm-75p içme suyu sistemi, Düşük Basınçlı Besleme, yüksek kullanımlı ve özel kurulumlar için tasarlanmış günlük 280 litre arıtım kapasiteli bir sistemdir.

Filtermach 5 aşamalı Reverse osmosis eac-hm-75p, basıncı 0 PSI’dan 65 PSI’a yükseltmek için bir Booster Pump (Silent) ile donatılmıştır. Ayrıca, akış hızını büyük oranda artıracak isteğe bağlı yüksek akışlı dağıtım pompası ile donatılabilir. Filtermach ™ EAC-HM-75P’de bir TFC membranı ile sunulmaktadır.

Suyunuz kuyudan geliyorsa, EAC-HM-75P sizin için ideal bir sistemdir.

Standart özellikler:
Tamamı NSF sertifikalı donanım.
10 “Tortu Ön Filtresi 5 M. Polipropilen.
10 “KDF-GAC Ön Filtre Kartuşu.
10 “Karbon Blok Ön Filtresi.
TFC Membran.
In-Line GAC Post-Filtre.
Küresel Vana ile Basınç Tankı.
Standard Long Reach SS Kurşunsuz Batarya.
Renk Kodlu Hortumlar.
Besleme Su Valfi ve Tahliye Vanası.
Ağır Hizmet Tipi, Dahili Çek Valf.
Mevcut 120V / 60Hz ve 220V / 50Hz.

pompasız su arıtma

Filtermach EAC-HM-75 Reverse Osmosis Sistemi, büyük evler, büyük aile, yüksek kullanım ve sistemin birden fazla musluğu besleyebileceği özel kurulumlar için tasarlanmış yüksek kapasiteli bir sistemidir. Akış oranını büyük oranda arttıran isteğe bağlı dağıtım pompası ile donatılabilir. Filtermach EAC-HM-75, 5 mikron tortu filtresi, granül aktif karbonu, önceden ekstrüde edilmiş karbon bloğu, daha yüksek saflık için TFC membranı ve In-Line GAC post filtre özellikleri taşıyor.

Tezgah altı ters osmoz sistemi, Reverse Osmosis Teknolojisini kullanarak güvenli, sağlıklı su sağlar. Toplam çözünmüş katıların% 90’ından fazlasını, tüm organik maddelerin +% 99’unu ve tüm bakterilerin +% 99’unu uzaklaştırma kapasitesine sahiptir.

1. Aşama: 5 Mikron Sediment Partikül Filtresi Kir, tortu, kum ve diğer fiziksel parçacıkları temizler.
2. Aşama: Granüler Aktif Karbon (GAC) Kimyasalları temizler. Tat, Koku ve Berraklığı Geliştirir.
3. Aşama: Kirlilikleri 5 Mikronun altına düşürmek için Karbon Blok Ön Filtresi (KX / CTO2).
4. aşama: R / O Membran. Su Kaynakınızda Olabilecek Toplam Çözünmüş Katıların% 93-98’ini azaltır.
5. aşama: Tatlandırıcı post karbon filtre ile suyun lezzeti mineralleri ve ph değeri ayarlanır.

Hyundai Tezgah Altı Su Arıtma (Made In Korea)

hyundai su arıtma

Mükemmel Tasarımı İle Yerden Tasarruf

Tezgah altı, tezgah üstü veya duvara montajı yapılan bilen eşsiz tablo style tasarım. 3 Renk seçeneği ile suyunuzu arıtmakla kalmaz, evinize şıklık katar.
HW-UP100 yeni reverse osmosis su arıtma teknolojisi ile uyumlu olarak, çok düşük besleme suyu basıncı(45 psi altında) olan yerler veya normal çözünmüş katı madde miktarından daha fazla olan besleme suyu için tasarlanmıştır.

Faydaları

Düşük su basıncı altındaki bölgelerde bile membran filtre zarından geçirmek için 100-120 psi su basıncı sağlayan yüksek kalitede yardımcı pompa kullanır. Pompa TDS (toplam çözünmüş katı madde) değerinin düşürülmesinde etkin rol oynar. HW-UP100 90~95% oranında tüm organik ve inorganik maddeleri 99% oranında da tüm bakterileri ayrıştırır.

hyundai su arıtma

HW UP100
5 Aşamalı Tezgah Altı Pompalı 75GPD/GÜN
*RO Membran filtre kullanımı
-Ortalama debi(GPD):50, 75,100,150 GPD
-Gelişmiş TDS (toplam çözünmüş katı madde miktarı) azaltılması
*Teknik Özellikler
-Boyut : 325x180x430mm (GxDxY)
-Ağırlık : 9.5kgs

Filtre Sistemi
1 Micron Sediment Filtre
Post Carbon Filtre
Pre Carbon Filtre
75’lik İn-Line Membran
TCR Filtre
Basınç Pompası
Musluk
12 Litrelik Metal Tank

Ravent Tezgah Altı Su Arıtma (Made In Turkey)

ravent su arıtma

Ravent Su Arıtma Cihazı. 5 aşamalı, kapalı kasa, şık tasarımlı reverse osmosis sistem içme suyu arıtma cihazı. 10 Litre/saat su üretimi, 7 litre hacimli depolama tankı, filtreler, krom musluk ve bağlantı aparatları dahil.

ravent su arıtma

1. aşama – 12” Inline 5 Mikron Sediment Filtre
2. aşama – 12” Inline GAC Karbon Filtre
3. aşama – 12” Inline Blok Karbon Filtre
4. aşama – 75 GPD LG membran
5. aşama – Inline Coconut Post Karbon Filtre
Depolama tankı – 8 litre
4 yollu vana – Var
Atık kısıcı – Var
Musluk – Var
Ölçüler – 425x420x245

ravent su arıtma

Tezgah Altı Su Arıtma İletişim

İsim Soyisim (Gerekli)

Telefon (Gerekli)

Telefon Numarası Olmayan E-Mail'ler Dikkate Alınmaz!

Mesajınız

Güvenlik Sorusu