İzmir Evsel ve Endüstriyel Su Arıtım Çözümleri

Sanayi Tipi Su Arıtma

EAC-CM Serisi

Filtermach EAC-CM Serisi restoran, kafe, kahvehane ve orta ölçekli işletmelerin su gereksinimlerini karşılamak için üretilmiştir. Tek bir modülde günlük 300 litre ve 30 ton arasında değişen ticari ölçekli su arıtımı için geniş bir ters osmoz sistem dizisi tasarlar ve üretir. Daha geniş uygulamalar arasında kazanlar, nemlendiriciler, süt ürünleri, otomotiv ve diyaliz sistemleri sayılabilir.
Filtermach USA reverse osmosis sistemlerine güvenilirlik, bakım yapılabilirliği, benzersiz sistem mimarisi, teknik tasarım ve yapı kalitesi ile mümkün olan minimum kullanıcı müdahalesi gerektiren tutarlı performansı nedeniyle dünya çapında en çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Endüstriyel düzeyde paslanmaz çelik basınçlı kaplar ve bağlantı donanımı, dünya standartlarında bir ticari cihaz için uygun yapısal gücü ortaya koyar.

günlük 300 litre sanayi tipi su arıtma

günlük 600 litre sanayi tipi su arıtma

günlük 900 litre sanayi tipi su arıtma

günlük 1.3 ton sanayi tipi su arıtma

günlük 1.5 ton sanayi tipi su arıtma

günlük 1.8 ton sanayi tipi su arıtma

Genel özellikler:
3 x 20″ (50,8 cm) Filtre Kabı
Reverse Osmosis sistem
20″ (50,8 cm) Tortu Filtresi
(Sediment Filtre, kaba partikülleri (çamur, tortu, pas, asbest gibi) tutar.)
2 x 20″ (50,8 cm) Blok Karbon Filtre
(Karbon Fitreler, sisteme gelen suda ki kötü koku ve tada sebep olan kimyasal maddeleri, bazı organik maddeleri ve kloru tutar.)
Post Karbon Filtre
(Post Karbon Filtre (Remineralizasyon Filtresi), membran da tutulmuş olan ve içme suyunda bulunması gereken mineralleri suya geri kazandırır.)
Özel Dizayn Montaj Kasası

Teknik Özellikler:
3 Adet 20″ Filtre Kabı
Reverse Osmosis sistem
20″ Tortu Filtresi
2 x 20″ Blok Karbon Filtre
Post Karbon Filtre
36 Watt RO Motoru (20 PSI)
Alçak Basınç Switch’i
Yüksek Basınç Switch’i
Flow Limit
Giriş – Çıkış Manometresi
Ebatlar (YxGxD) 77x48x28 CM

EAC-CMP Serisi

günlük 3 ton sanayi tipi su arıtma

günlük 5 ton sanayi tipi su arıtma

günlük 10 ton sanayi tipi su arıtma

Filtermach EAC-CMP Serisi sanayi tipi su arıtma sistemleri paslanmaz çelik mimarisi ile, minimum kullanıcı müdahalesiyle güven veren, kolay servis bakımı ve tutarlı performansıyla ticari hayata hız katıyor. İlaç ve gıda sanayinin yanı sıra, fabrikalar, restoranlar, mağazalar, marketler, buğulama ve nemlendirme sistemleri, araba yıkama tesisleri ve günlük operasyonları için yüksek kaliteli su elde etmesi gereken diğer birçok işletmeyi kapsar. Daimi uygulama için optimize edilmiştir. EAC-CMP Serisi olarak 3 Modeli de (800GPD, 1000GPD, 1200GPD) hepsi aynı alan kaplama özelliğine sahiptir. Bu bağlamda, çoğu ticari işletme ekipmanının bulunduğu yerdeki sınırlı alanı barındırmada esneklik sağlar. Tüm sistem portlarındaki hızlı bağlantı borusu noktaları, montajı ve servisi daha da basitleştirir. En önemlisi, tüm Filtermach EAC-CMP Serisi modelleri, ticari kullanıcıların beklediği uzun vadeli performansı sağlamak için ters ozmoz hidrolik tasarımı ve son teknoloji ince film membran elemanları’nın en güvenilir kombinasyonunu içermektedir.

Sanayi Tipi Su Arıtma İletişim

İsim Soyisim (Gerekli)

Telefon (Gerekli)

Telefon Numarası Olmayan E-Mail'ler Dikkate Alınmaz!

Mesajınız

Güvenlik Sorusu