Özel Projeler İle

Kişiye Özel Çözümler...

Yüzlerce Kurumsal Referans

Müşteri memnuniyeti en iyi referansımızdır!


Dünya Markaları İle

Profesyonel Çözümler

Kurumsal

kurumsal

Çağımızda gelişen teknolojinin ve endüstriyel gelişimin bir sonucu olarak insanoğlunun yaşam standartları her geçen gün biraz daha artarken bozulan ekolojik denge kimyasal ve biyolojik atıklar, çevresel kirlenmeler sonucunda su kaynakları da hızla kirlenerek insan sağlığını tehdit eder hale gelmiştir. Yaşamımızı devam ettirebilmek için; birçok ayrıntıda kaliteli, temiz ve sağlıklı bir suyun farklılığı gerçekten önemli bir yer tutmaktadır. Bunun sonucu olarak da Filtermach Profesyonel Endüstriyel Su Arıtma ve Evsel Su Arıtma Cihazlarının uluslararası marka güvencesi ve kalitesi önem kazanmaktadır. Filtermach Türkiye olarak amacımız; su kaynaklarını etkin kullanımını sağlamak ve suyun kalitesini yükseltmektir. Türkiye'nin herhangi bir noktasındaki bir ailenin, yada bir sanayi kuruluşunun, otelin veya bir binanın amaca uygun arıtılmış su ihtiyacını en ekonomik maliyetle karşılayacak sistemleri uzman mühendis kadromuzla projelendiriyor ve montaj ekibimizle kuruyoruz. Filtermach Türkiye, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş tecrübeli personel kadrosuyla, proje, mühendislik, dizayn, toptan ve perakende satışı, yedek parça ve servis konularında müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir.

Vizyonumuz
Her alandaki yapılanmasını tamamlamış olan Filtermach, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, müşterilerine kaliteli, ileri düzeyde teknoloji ürünlerini maximum performansı minimum fiyatlar ile ve kusursuz hizmetini, geniş ve uzman kadrosu ile sunan bir firmadır.
Su kaynaklarının etkin kullanımını sağlamak, hem evsel hem de endüstriyel platformlar da içme, kullanım veya proses sularının kalitesini yükseltmek, suyun insan hayatı üzerinde yarattığı sağlık sorunlarını ve iktisadi kayıpları ortadan kaldırmak amacı ile kurulan bir firmadır.