Özel Projeler İle

Kişiye Özel Çözümler...

Yüzlerce Kurumsal Referans

Müşteri memnuniyeti en iyi referansımızdır!


Dünya Markaları İle

Profesyonel Çözümler

Filtermach Home Series Su Arıtma

tezgah altı su arıtma


Tedavi edilmeyen su, sağlığınıza ciddi hasarlar verebilir. Sudaki en geniş kirlilik aralığını ortadan kaldırabilen ters osmoz su arıtma doğru bir seçimdir. Reverse osmosis ile bakteri, kimyasal kirlilik, metal bitleri, bulanıklık ve koku gibi her türlü kontaminasyonu gidermek mümkündür. Farklı kirletici maddeleri ortadan kaldıran birkaç filtreleme tekniği vardır. Ancak en gelişmişi ve en güvenilir olanı Reverse Osmosis'tir. Özellikle içme suyunun kalitesini doğrudan etkileyen yağmur, sel, deprem ve mevsimsel değişiklikler gibi doğal olaylara karşı bir önlem olarak yararlıdır. Reverse Osmosis, her türlü su temin koşullarından sağlıklı su çıkaran en güvenilir modüllerle tasarlanmıştır. Bu sistemler mükemmel dayanıklılık ve son derece yüksek performans seviyeleri sunmaktadır. Tüm sistemlerimiz de yüksek akış boruları, hızlı bağlantı parçaları, entegre kapatma, yüksek kapasiteli membran ve diğer ek özellikler ile standart olarak gelir.


Filtermach 6 aşamalı Reverse osmosis eac-hm-uv75p içme suyu sistemi, Düşük Basınçlı Besleme, yüksek kullanımlı ve özel kurulumlar için tasarlanmış günlük 280 litre arıtım kapasiteli bir sistemdir. Filtermach 6 aşamalı Reverse osmosis eac-hm-uv75p, basıncı 0 PSI'dan 65 PSI'a yükseltmek için bir Booster Pump (Silent) ile donatılmıştır. Ayrıca, akış hızını büyük oranda artıracak isteğe bağlı yüksek akışlı dağıtım pompası ile donatılabilir. Filtermach ™ EAC-HM-UV75P'de bir TFC membranı bulunur ve ultraviyole ile sunulmaktadır. Suyunuz kuyudan geliyorsa, EAC-HM-UV75P sizin için ideal bir sistemdir.
tezgah altı su arıtma

Standart özellikler:
Tamamı NSF sertifikalı donanım.
10 "Tortu Ön Filtresi 5 M. Polipropilen.
10 "KDF-GAC Ön Filtre Kartuşu.
10 "Karbon Blok Ön Filtresi.
10 "UV filtresi.
TFC Membran.
In-Line GAC Post-Filtre.
Küresel Vana ile Basınç Tankı.
Standard Long Reach SS Kurşunsuz Batarya.
Renk Kodlu Hortumlar.
Besleme Su Valfi ve Tahliye Vanası.
Ağır Hizmet Tipi, Dahili Çek Valf.
Mevcut 120V / 60Hz ve 220V / 50Hz.

Filtermach 5 aşamalı Reverse osmosis eac-hm-75p içme suyu sistemi, Düşük Basınçlı Besleme, yüksek kullanımlı ve özel kurulumlar için tasarlanmış günlük 280 litre arıtım kapasiteli bir sistemdir. Filtermach 5 aşamalı Reverse osmosis eac-hm-75p, basıncı 0 PSI'dan 65 PSI'a yükseltmek için bir Booster Pump (Silent) ile donatılmıştır. Ayrıca, akış hızını büyük oranda artıracak isteğe bağlı yüksek akışlı dağıtım pompası ile donatılabilir. Filtermach ™ EAC-HM-75P'de bir TFC membranı ile sunulmaktadır. Suyunuz kuyudan geliyorsa, EAC-HM-75P sizin için ideal bir sistemdir.

tezgah altı su arıtma

Standart özellikler:
Tamamı NSF sertifikalı donanım.
10 "Tortu Ön Filtresi 5 M. Polipropilen.
10 "KDF-GAC Ön Filtre Kartuşu.
10 "Karbon Blok Ön Filtresi.
TFC Membran.
In-Line GAC Post-Filtre.
Küresel Vana ile Basınç Tankı.
Standard Long Reach SS Kurşunsuz Batarya.
Renk Kodlu Hortumlar.
Besleme Su Valfi ve Tahliye Vanası.
Ağır Hizmet Tipi, Dahili Çek Valf.
Mevcut 120V / 60Hz ve 220V / 50Hz.

Filtermach EAC-HM-75 Reverse Osmosis Sistemi, büyük evler, büyük aile, yüksek kullanım ve sistemin birden fazla musluğu besleyebileceği özel kurulumlar için tasarlanmış yüksek kapasiteli bir sistemidir. Akış oranını büyük oranda arttıran isteğe bağlı dağıtım pompası ile donatılabilir. Filtermach EAC-HM-75, 5 mikron tortu filtresi, granül aktif karbonu, önceden ekstrüde edilmiş karbon bloğu, daha yüksek saflık için TFC membranı ve In-Line GAC post filtre özellikleri taşıyor. Tezgah altı ters osmoz sistemi, Reverse Osmosis Teknolojisini kullanarak güvenli, sağlıklı su sağlar. Toplam çözünmüş katıların% 90'ından fazlasını, tüm organik maddelerin +% 99'unu ve tüm bakterilerin +% 99'unu uzaklaştırma kapasitesine sahiptir. tezgah altı su arıtma


1. Aşama: 5 Mikron Sediment Partikül Filtresi Kir, tortu, kum ve diğer fiziksel parçacıkları temizler.
2. Aşama: Granüler Aktif Karbon (GAC) Kimyasalları temizler. Tat, Koku ve Berraklığı Geliştirir.
3. Aşama: Kirlilikleri 5 Mikronun altına düşürmek için Karbon Blok Ön Filtresi (KX / CTO2).
4. aşama: R / O Membran. Su Kaynakınızda Olabilecek Toplam Çözünmüş Katıların% 93-98'ini azaltır.
5. aşama: Tatlandırıcı post karbon filtre ile suyun lezzeti mineralleri ve ph değeri ayarlanır.