Özel Projeler İle

Kişiye Özel Çözümler...

Yüzlerce Kurumsal Referans

Müşteri memnuniyeti en iyi referansımızdır!


Dünya Markaları İle

Profesyonel Çözümler

Aktif Karbon Filtrasyon

aktif karbon filtrasyon

Filtermach yüksek kaliteli bakteriostatik aktif karbon filtresi, su kaynağındaki klor ve organik maddelerin neden olduğu kötü kokuyu ve tadı ortadan kaldırır. Filtre, 12 günlük zamanlayıcı kontrollü vana kullanarak otomatik olarak geri yıkama yapabilme özelliğine sahiptir. Bu işlem, karbon minerali üzerinde biriken ve askıda kalan kirleticileri dışarı atar. En büyük avantajı sudaki bulanıklığı, kokuyu ve hoş olmayan tadı arıtma konusun da, maliyeti en düşük sistemdir. Kullanılan aktif karbon minerali, stabil performansa optimize edildiğin de 3 ile 5 yıl sonra değiştirilir. AP1000C, trihalometan, böcek öldürücüler, herbisitler, poliaromatik hidrokarbonlar, fenoller, klor ve organik bileşiklerin filtrelenmesin de çok etkilidir. Bulanıklık, suyunuzdaki kil, silt ve küçük kir parçacıkları gibi askıya alınan maddelerden kaynaklanır. Suyun görece berraklığını açık bir şekilde berrak ve saydamdan bulutlu veya puslu olarak açıklar. Renk, 3 ana kaynaktan gelen Organics'ten kaynaklanır:

* Doğal olarak oluşan organik maddelerin dökümü
* Evsel ve ticari kimyasal atık
* Su arıtma işlemleri sırasında ortaya çıkan kimyasal reaksiyonlar


Organikler evsel ve ticari kimyasal atıklardan gelir. Organikler tedavi edildiğinde sudaki THM'ler (Trihalometanlar) gibi yan ürünlere yol açabilir.
Aktif Karbon genellikle organik, renk ve tat ve koku gidermek için kullanılır. Daha ciddi durumlarda Öngörülen kirletici maddeleri uzaklaştırmak için Renk ve Bulanıklık Reçinesi kullanılabilir.

 

 

Ürünlerimiz Hakkında Fiyat Bilgisi, Teknik Özellik, İhtiyaçlarınız Ve İsteğiniz Üzere (1 Ton, 2 Ton, 10 Ton vb.) Tasarlanmasını İstediğiniz Ürünler İçin İletişim Formunu Doldurmanız Yeterli.